🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Obernburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Obernburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Aqua, Blue, Orange, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Obernburg Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Obernburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Obernburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Aqua, Blue, Orange, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Obernburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Aqua, Blue, Orange, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























