🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ober Fall Leaves Rug
| Collection: | Ober |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Olive, Red, Light Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ober Fall Leaves Rug—
$69.00
$20.70More Images

















Ober Fall Leaves Rug
| Collection: | Ober |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Olive, Red, Light Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ober |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Olive, Red, Light Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























