🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Oark Floral Medallion Area Rug
| Collection: | Oark |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Charcoal, Camel, Dusty Pink, Off White, Sky Blue, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Oark Floral Medallion Area Rug—
$179.00
$53.70More Images












Oark Floral Medallion Area Rug
| Collection: | Oark |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Charcoal, Camel, Dusty Pink, Off White, Sky Blue, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Oark |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Charcoal, Camel, Dusty Pink, Off White, Sky Blue, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |




















