🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Oaks Perfect Flatweave Jute Rug
| Collection: | Oaks |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Oaks Perfect Flatweave Jute Rug—
$89.00
$26.70More Images














Oaks Perfect Flatweave Jute Rug
| Collection: | Oaks |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Oaks |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 4" |























