🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Oacoma Area Rug - Clearance
| Collection: | Oacoma |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $59.00
Oacoma Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images



Oacoma Area Rug - Clearance
| Collection: | Oacoma |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Oacoma |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |























