🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nyla Bone Indoor & Outdoor Rug - 2x3 Clearance
| Collection: | Nyla |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Nyla Bone Indoor & Outdoor Rug - 2x3 Clearance—
$79.00
$23.70More Images


















Nyla Bone Indoor & Outdoor Rug - 2x3 Clearance
| Collection: | Nyla |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nyla |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |























