🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nyeri Area Rug - Clearance
| Collection: | Nyeri |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Gray, Light Blue, Light Gray, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Nyeri Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Nyeri Area Rug - Clearance
| Collection: | Nyeri |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Gray, Light Blue, Light Gray, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nyeri |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Gray, Light Blue, Light Gray, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.8" |























