🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Novato Navy All Over Pattern Performance Rug
| Collection: | Forfar |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Blue, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Novato Navy All Over Pattern Performance Rug—
$59.00
$17.70More Images















Novato Navy All Over Pattern Performance Rug
| Collection: | Forfar |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Blue, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Forfar |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Blue, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























