🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Novato Gray All Over Pattern Performance Rug
| Collection: | Khanjarah |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Navy, Medium Gray, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Novato Gray All Over Pattern Performance Rug—
$69.00
$20.70More Images


















Novato Gray All Over Pattern Performance Rug
| Collection: | Khanjarah |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Navy, Medium Gray, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Khanjarah |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Navy, Medium Gray, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























