🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Novak Silk Rug - Clearance
| Collection: | Novak |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $125.70
Original: $419.00
-70%Novak Silk Rug - Clearance—
$419.00
$125.70More Images

Novak Silk Rug - Clearance
| Collection: | Novak |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Novak |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |























