🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Northmoor Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Northmoor |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $49.00
Northmoor Wool Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images






Northmoor Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Northmoor |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Northmoor |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























