🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Norala Area Carpet - Clearance
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Black White, Iris with southwestern style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Norala |
| Colors: | Gray, Ivory, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $39.00
Norala Area Carpet - Clearance—
$39.00
More Images





Norala Area Carpet - Clearance
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Black White, Iris with southwestern style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Norala |
| Colors: | Gray, Ivory, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Black White, Iris with southwestern style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Norala |
| Colors: | Gray, Ivory, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























