🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Noah Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Noah |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Noah Shag Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images






Noah Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Noah |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Noah |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |























