🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nita Tan Outdoor Rug - Clearance
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Saffron with contemporary style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Nita |
| Colors: | Off White, Brown, Light Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Nita Tan Outdoor Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images











Nita Tan Outdoor Rug - Clearance
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Saffron with contemporary style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Nita |
| Colors: | Off White, Brown, Light Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Saffron with contemporary style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Nita |
| Colors: | Off White, Brown, Light Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























