🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nita Cream Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Nita |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Nita Cream Outdoor Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images









Nita Cream Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Nita |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nita |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























