🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nissa Tan Area Rug
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Nissa Tan Area Rug—
$119.00
$35.70More Images








Nissa Tan Area Rug
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























