🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nissa Light Gray Checkered Wool Rug
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Pale Gray, Light Blue, Light Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Nissa Light Gray Checkered Wool Rug—
$79.00
$23.70More Images






Nissa Light Gray Checkered Wool Rug
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Pale Gray, Light Blue, Light Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Pale Gray, Light Blue, Light Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























