🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nissa Ivory Area Rug
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $79.00
Nissa Ivory Area Rug—
$79.00
More Images








Nissa Ivory Area Rug
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nissa |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























