
Nira Area Rug - Clearance
| Collection: | Nira |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Light Gray, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Original: $119.00
-70%$119.00
$35.70More Images







Nira Area Rug - Clearance
| Collection: | Nira |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Light Gray, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nira |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Light Gray, Pale Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |























