🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nippa Area Rug - Clearance
| Collection: | Nippa |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.83" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.83" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Nippa Area Rug - Clearance—
$199.00
$59.70More Images




Nippa Area Rug - Clearance
| Collection: | Nippa |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.83" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.83" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nippa |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.83" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.83" |























