🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nikki Area Rug
| Collection: | Nikki |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Nikki Area Rug—
$69.00
$20.70More Images











Nikki Area Rug
| Collection: | Nikki |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nikki |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |























