🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nicolaus Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Nicolaus |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Nicolaus Jute Carpet - Clearance—
$79.00
$23.70More Images



Nicolaus Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Nicolaus |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nicolaus |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























