🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Niceville Handcrafted Fringed Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Niceville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Niceville Handcrafted Fringed Jute Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Niceville Handcrafted Fringed Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Niceville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Niceville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
| Fringe Length: | 1.5" |























