🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Newport Area Rug - Clearance
| Collection: | Newport |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.26" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Newport Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Newport Area Rug - Clearance
| Collection: | Newport |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.26" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Newport |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.26" |























