🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Newburn Area Carpet - Clearance
| Collection: | Newburn |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Newburn Area Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images








Newburn Area Carpet - Clearance
| Collection: | Newburn |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Newburn |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























