🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

New Simsbury Area Rug
| Collection: | New Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Gray, Light Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, White, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%New Simsbury Area Rug—
$49.00
$14.70More Images






New Simsbury Area Rug
| Collection: | New Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Gray, Light Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, White, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Gray, Light Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, White, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























