🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

New Delanson Area Rug
| Collection: | New Delanson |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Burnt Orange, Charcoal, Medium Gray, Mustard, Navy, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%New Delanson Area Rug—
$69.00
$20.70More Images






New Delanson Area Rug
| Collection: | New Delanson |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Burnt Orange, Charcoal, Medium Gray, Mustard, Navy, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Delanson |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Burnt Orange, Charcoal, Medium Gray, Mustard, Navy, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























