🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Neponsit Area Rug - Promo
| Collection: | Neponsit |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Select Title
From $39.00
Neponsit Area Rug - Promo—
$39.00
More Images









Neponsit Area Rug - Promo
| Collection: | Neponsit |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Neponsit |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |























