🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Neola White/Brown Oushak Rug
| Collection: | Neola |
|---|---|
| Colors: | White, Burgundy, Tan, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Select Title
From $69.00
Neola White/Brown Oushak Rug—
$69.00
More Images











Neola White/Brown Oushak Rug
| Collection: | Neola |
|---|---|
| Colors: | White, Burgundy, Tan, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Neola |
|---|---|
| Colors: | White, Burgundy, Tan, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |























