🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Neepawa Area Carpet - Clearance
| Collection: | Neepawa |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Medium Brown, Medium Gray, Orange, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Neepawa Area Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images






Neepawa Area Carpet - Clearance
| Collection: | Neepawa |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Medium Brown, Medium Gray, Orange, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Neepawa |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Medium Brown, Medium Gray, Orange, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























