🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Needville Gray High-Low Rug - Clearance
| Collection: | Needville |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Teal, Beige, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Needville Gray High-Low Rug - Clearance—
$49.00
More Images





Needville Gray High-Low Rug - Clearance
| Collection: | Needville |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Teal, Beige, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Needville |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Teal, Beige, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 3" |























