🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necia Brown Damask Area Rug - Clearance
| Collection: | Necia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Light Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $169.00
Necia Brown Damask Area Rug - Clearance—
$169.00
More Images


Necia Brown Damask Area Rug - Clearance
| Collection: | Necia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Light Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Necia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Light Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |























