🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Neal Black/Cream Trellis Cotton Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Neal |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Neal Black/Cream Trellis Cotton Rug with Tassels - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Neal Black/Cream Trellis Cotton Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Neal |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Neal |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4" |























