🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Natal Animal Print Washable Kids Rug
| Collection: | Natal |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $109.00
Natal Animal Print Washable Kids Rug—
$109.00
More Images








Natal Animal Print Washable Kids Rug
| Collection: | Natal |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Natal |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























