
Nasha Medium Green Area Rug
| Collection: | Nasha |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Olive, Mustard, Medium Green, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images






Nasha Medium Green Area Rug
| Collection: | Nasha |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Olive, Mustard, Medium Green, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nasha |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Olive, Mustard, Medium Green, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























