🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Narwee Area Rug - Clearance
| Collection: | Narwee |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Narwee Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images








Narwee Area Rug - Clearance
| Collection: | Narwee |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Narwee |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























