🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nardo Area Rug - Clearance
| Collection: | Nardo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Medium Brown, Cream, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $56.70
Original: $189.00
-70%Nardo Area Rug - Clearance—
$189.00
$56.70More Images



Nardo Area Rug - Clearance
| Collection: | Nardo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Medium Brown, Cream, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nardo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Medium Brown, Cream, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |























