🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Napolville Premium Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Napoleonville |
|---|---|
| Colors: | Camel, Blush Pink, Dark Brown, Dusty Pink, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.49" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Napolville Premium Wool Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images



Napolville Premium Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Napoleonville |
|---|---|
| Colors: | Camel, Blush Pink, Dark Brown, Dusty Pink, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.49" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Napoleonville |
|---|---|
| Colors: | Camel, Blush Pink, Dark Brown, Dusty Pink, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.49" |























