🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Napeu Washable Area Rug
| Collection: | Napeu |
|---|---|
| Colors: | Black, Denim, Rust, Pale Blue, Lime Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Napeu Washable Area Rug—
$59.00
$17.70More Images














Napeu Washable Area Rug
| Collection: | Napeu |
|---|---|
| Colors: | Black, Denim, Rust, Pale Blue, Lime Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Napeu |
|---|---|
| Colors: | Black, Denim, Rust, Pale Blue, Lime Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |























