🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Naomh Area Rug
| Collection: | Naomh |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Naomh Area Rug—
$109.00
$32.70More Images







Naomh Area Rug
| Collection: | Naomh |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Naomh |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























