🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nalus Area Rug - Clearance
| Collection: | Nalus |
|---|---|
| Colors: | Denim, Medium Gray, Navy, Gray, Rust, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Nalus Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Nalus Area Rug - Clearance
| Collection: | Nalus |
|---|---|
| Colors: | Denim, Medium Gray, Navy, Gray, Rust, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nalus |
|---|---|
| Colors: | Denim, Medium Gray, Navy, Gray, Rust, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |























