🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Najya Area Rug
| Collection: | Najya |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $65.70
Original: $219.00
-70%Najya Area Rug—
$219.00
$65.70More Images



Najya Area Rug
| Collection: | Najya |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Najya |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























