🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Naja Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Naja |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Off White, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Naja Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images












Naja Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Naja |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Off White, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Naja |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Off White, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |























