🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nairne Textured Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Nairne |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Nairne Textured Wool Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images













Nairne Textured Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Nairne |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nairne |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























