🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nadie Area Rug
| Collection: | Nadie |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Nadie Area Rug—
$49.00
$14.70More Images












Nadie Area Rug
| Collection: | Nadie |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nadie |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























