🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nacogdoches Area Rug - Clearance
| Collection: | Nacogdoches |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Nacogdoches Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Nacogdoches Area Rug - Clearance
| Collection: | Nacogdoches |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nacogdoches |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |























