🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Nabil Area Rug
| Collection: | Nabil |
|---|---|
| Colors: | Midnight Blue, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Nabil Area Rug—
$49.00
$14.70More Images











Nabil Area Rug
| Collection: | Nabil |
|---|---|
| Colors: | Midnight Blue, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nabil |
|---|---|
| Colors: | Midnight Blue, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |























