🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Myrtletown Luxe Performance Rug - Clearance
| Collection: | Myrtletown |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Rust, Peach, Dusty Pink, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $49.00
Myrtletown Luxe Performance Rug - Clearance—
$49.00
More Images











Myrtletown Luxe Performance Rug - Clearance
| Collection: | Myrtletown |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Rust, Peach, Dusty Pink, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Myrtletown |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Rust, Peach, Dusty Pink, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |























