🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mustard Modern Table Lamp with glass details for bedside or console tables
| Collection: | Krugersdorp |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Gold |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Glass |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Gold |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
$38.70
Original: $129.00
-70%Mustard Modern Table Lamp with glass details for bedside or console tables—
$129.00
$38.70More Images






Mustard Modern Table Lamp with glass details for bedside or console tables
| Collection: | Krugersdorp |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Gold |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Glass |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Gold |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Krugersdorp |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Gold |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Glass |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Gold |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |























