🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mulambin Area Rug - Clearance
| Collection: | Mulambin |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Mulambin Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images







Mulambin Area Rug - Clearance
| Collection: | Mulambin |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mulambin |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























